Rafting (Beşkonak) Aktivite

Beskonak, Bozyaka, Manavgat/Antalya, Türkiye

Henüz Değerlendirilmedi 0 yorum
0/5
0% misafir tavsitesi

Süre

5 Saat

Tur Tipi

Macera Turları

Grup

10 kişi

Konum

Manavgat

Tur Detaylar

Antalya Rafting Turları ile Heyecanın Doruklarına Ulaşın!

Antalya rafting turları ile maceralı bir aktiviteye hazır mısınız? Doğa harikası Köprülü Kanyonun serin sularında yaşayacağınız rafting deneyimi, Antalyaturu ile daha da eğlenceli olacak! Isparta’dan başlayarak, Antalya’dan denize akan bir vadi olan Köprülü Kanyon, rafting merkezlerine ev sahipliği yapmakta. Doğanın eşsiz görüntüsüne, iki tane köprüsüyle eşlik ediyor ve Türkiye’nin en uzun kanyonu olarak, rafting turları için vazgeçilmez bir konumda yer alıyor. Özellikle de firmamız Antalyaturu ile gerçekleşen rafting turlarında, güvenlik ve macerayı, size bir bütün olarak sunmamız da keyifli bir zaman dilimi geçirmenize olanak sağlıyor!

Köprülü Kanyon Rafting Deneyimleriniz, Antalyuru ile Unutulmaz Olacak!

Botlar, kürekler gibi gerekli tüm ekipmanların en iyisini sağlayan firmamız Antalyaturu ile size kalan tek şey; terlik dışı seçebileceğiniz uygun ayakkabılar, havlu veya kamp yapmaya kararlıysanız, kamp malzemelerini getirmek olacaktır. Çünkü Antalyaturu, Köprülü Kanyon rafting turları ile gerekli tüm bilgilendirmeleri sağlıyor ve rafting yapacağınız bölgeyi tanıtarak, doğanın güzellikleri ile buluşmanızı sağlıyor! Rafting denilince ilk akla gelen yerlerden biri olan Köprülü Kanyon ile yaşayacağınız rafting deneyimi sonrası, Antalyaturu restoranımızda sizlere ikram edeceğimiz yemekler ile sizin bir şey düşünmenize gerek kalmıyor! Üstelik, sadece rafting yapmakla kalmak istemeyen, doğanın güzelliğini, kamp ateşi ile de tatmak isteyen herkes; suyun yanı başında kamp yapma olanağına sahiptir. Antalya rafting turları içerisinde geçekleştirdiğimiz molalarda; yüzme, zipline veya ağaçtan atlama gibi etkinliklerimizle de macerayı, üst boyutlara taşıyoruz!

Antalya Rafting Turu Fiyatları ile Müşteri Dostu Oluyoruz!

Antalya rafting turu fiyatları, sizlere yaşatacağımız deneyim, eğlence, macera ve pek çok şeye göre oldukça uygundur. 80 TL gibi bir meblağ ile doğayla iç içe olmanızı, rafting yapacağınız bölgeyi tanımanızı ve zipline, ağaçtan atlama gibi etkinliklerde bulunup, ardından yemek ikramı sağlamak, kulağa oldukça hoş geliyor, değil mi? İşte, Antalyaturu, tüm bunları sizler için sunuyor! Antalya’nın eşsiz güzelliklerinden doğa ile buluşmak ve Antalya rafting turu deneyimini, harika bir rafting merkezi ile tatmak istiyorsanız, adresiniz Antalyaturu olmalı. Çünkü güvenlik ekipmanlarının tam olduğu bir sistemde, gözünüz arkada kalmadan eşsiz bir maceraya deneyimi yaşamak, bizimle oldukça mümkün!

Dahil Olanlar / Olmayanlar

Specialized bilingual guide
Private Transport
Entrance fees (Cable and car and Moon Valley)
Box lunch water, banana apple and chocolate
Additional Services
Insurance
Drink
Tickets

Günlük Program

Sıkça sorulan sorular

Turlarınız hangi günler var ?
Nisan sonundan Eylül sonuna kadar her gün turumuz vardır. Diğer zamanlarda da belirli günlerde turlar düzenleriz.
Rafting Tehlikeli midir?
Bizim gibi profesyonel firmalar ile yaptığınız sürece rafting aktivitesinin hiç bir tehlikesi yoktur.
Kaç yaşından itibaren raftinge katılabiliyoruz ?
Nehrin sakin aktığı dönemlerde, yani yaz döneminde, 5 yaşından itibaren rafting aktivitesine katılabiliniyor.
Yanımızda ne getirelim
Denize gidermiş gibi gelin. Yani deniz kıyafetiniz, yedek kıyafet, havlu
Rafting esnasında nasıl giyiniyoruz ?
Erkekler için en idaeali alta deniz şortu, üste çıplak bedene can yeleği giymeleridir. Bayanlar da genellikle alta bikini altı veya deniz şortu, üstlerine bikini üzerine can yeleği giyiyorlar. Raftingde kıyafet standardımız yok. Özetle, herkes suda nasıl rahat ediyorsa öyle giyinebiliyor. Haşema giyen misafirimiz de var, bikini giyen misafirimiz de. Herkes başımızın tacıdır.
Ayağımıza ne giyiyoruz ?
Sandalet tarzı terlikler veya su ayakkabıları giyebilirsiniz. Bunlara sahip değilseniz bizim tesisimizden plastik ayakkabı kiralayabilir veya satın alabilirsiniz.
Yüzme bilmeyenler rafting yapabilir mi ?
Biz herkese suda batmayan özel can yeleği giydiriyoruz. Bu sayede misafirler isteseler bile suda batamazlar. Zaten yüzme molalarında yüzmek istemeyen botta kalır ve yüzmeye katılmaz. Yüzerlerse de can yelekleri onları suyun üstünde tutar.
Özel eşyalarımızı koyabileceğimiz dolaplar var mı ?
Kendi aracı ile gelenler özel eşyalarını araçlarına kilitliyorlar. Bizim transfer araçlarımız ile gelenler de özel eşyalarını minibüslere koyuyorlar. Araçları kilitliyoruz, araçlar otoparkımızda bekliyor, tur bitiminde araçları açıyoruz. Tabi çok kıymetli eşya getirmemenizde fayda var.
Tur esnasında fotoğraf ve video çekilebiliyor mu ?
Fotoğraf ve video konusunda gruba soruluyor, gruptan isteyenler olursa fotoğraf ve video çekiliyor. Tur bitiminde ekstra ücretli olarak satın alabiliyorsunuz.

Tur Bölgesi

Beskonak, Bozyaka, Manavgat/Antalya, Türkiye

Yorumlar

0/5
Henüz Değerlendirilmedi
Toplam 0 yorum
Mükemmel
0
Harika
0
Ortalama
0
Zayıf
0
Kötü
0
Yorum yok
Yorum yapmak için lütfen sitemize üye olunuz.

Antalya Bilet Verified

Üyelik tarihi Jan 2021

Fiyat 0 ₺

Ekstra Ücretler:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
Fiyat
0 ₺
0 Yorum