Antalya, yerli ve yabancı bir çok markanın bulunduğu, şık alışveriş merkezlerine sahiptir. Bu popüler alışveriş merkezleri her zaman ziyaretçiler tarafından beğenilir. Alış veriş yapmak yanı sıra, güzel restaurantlarında yemek yeme, sinemalarda film izleme, çocuklar için düzenlenen aktiviteler ve sergiler de sunulmaktadır. Aşağıdaki liste Antalya'daki bazı alışveriş merkezlerini içermektedir:

 

5M Migros Magaza

Bu alışveriş merkezi, yerel ve uluslararası markaları, fast-food restoranları ve 5M Migros Hipermarket gibi birçok mağazayı içermektedir ve 2001 yılından bu yana Antalya'da faaliyet göstermektedir. Ziyaretçilerin ilgisini hep zirvede tutan 5M Migros, çeşitli kampanyalar ve çekilişlerle her zaman popülerdir.

 

 

 

 

 

 

 

Mall of Antalya

2017'de ziyaretçilerini ağırlamaya başlayan Mall of Antalya, Antalya'nın en büyük sinema kompleksine ve en büyük kapalı çocuk oyun alanına sahiptir. 144 mağazası ve 4000 m2 yeme içme alanıyla modern bir mekan olarak tasarımlanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

Terra City

TerraCity, Antalya'nın gözde alışveriş merkezlerinden biri ve dünyaca ünlü markaları Antalya’ya kazandırmıştır. 180 mağazası ve 1000 kişilik yeme içme alanıyla ilgi çekicidir. Her yaş grubu için keyifli aktiviteleri bulunan TerraCity'e gidin ve bir gününüz nasıl geçtiğini anlamayın.

 

 

 

 

 

Erasta

"Herkese göre bir şeyler var!" sloganıyla yola çıkan Erasta AVM, diğer alışveriş merkezlerinden farklı tasarıma sahiptir. Üstü açık olarak inşa edilen alışveriş merkezi, alışveriş yapmak ve yemek yemek ayrı bir zevktir.

 

 

 

 

 

 


Agora

Agora AVM, Antalya'da bulunan bir alışveriş merkezidir. Burada yerli ve yabancı birçok marka bulunmaktadır. Agora, Antalya'nın en büyük alışveriş merkezidir ve giyimden aksesuarlara, kozmetikten ev tekstiline, kitaptan teknolojiye kadar birçok ürün bulunabilir. Ayrıca, eğlence merkezi, 8 sinema salonu ve 800 metrekarelik bowling salonu ile de keyifli zaman geçirmek isteyenler için ideal bir mekan haline gelmiştir. Eğer Agora'ya nasıl gidileceği hakkında bilgi almak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.